REDLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REDLINE

Kayıt ol! Kendi bölümünü aç, moderatörü sen ol!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ŞİŞEYİ GERİ GÖNDER

2 posters
YazarMesaj
villain19
1.8T
1.8T
villain19

Rep Puanı : 27366
Rep Gücü : 3

ŞİŞEYİ GERİ GÖNDER Empty
MesajKonu: ŞİŞEYİ GERİ GÖNDER   ŞİŞEYİ GERİ GÖNDER Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009, 09:58

Herifin biri çok lüks bir restorana girmiş yemeğini ısmarlamış gelmesini beklerken bir bakmış yan masada sarışın iri göğüslü uzun bacaklı bir fıstık..Dayanamamış garsonu çağırmış..-Yan masadaki şu nefis yaratığı görüyomusun ona en pahalı şarabınızdan ısmarlamak istiyorum..Böylece garson restorandaki en pahalı şaraptan 1 şişeyi bizim fıstığa götürmüş kadın bir şişeye bakmış bir adama bakmış ve çantasından bir kağıt çıkarıp bişiler yazmış, adama götürmesi için garsona vermiş..Garson kağıdı adama vermiş adam bir bakmış’ki şöyle yazıyor..Bayım, eğer garajınızda son model bir BMW, banka hesabınızda 10 milyon ve bacaklarınızın arasında’da 20 cm’lik bir şeyiniz varsa gönderdiğiniz şişeyi zevkle kabul ederim..Adam bunları okuduktan sonra bir an durmuş, o da bir kağıt çıkarıp bişiler karalamış ve garsona vermiş..Bayana götür bunu..demiş garson notu götürmüş sarışın afet kağıdı açmış ve aynen şöyle yazıyor..-Sadece bilmeni istedim benim garajımda bir Ferrari, bir BMW ve bir de Mercedes var, banka hesabımda ise tam 50 milyon dolar var ama senin gibi muhteşem bir kadın için bile 3 santim kestirmeye hiç niyetim yok onun için şişeyi geri gönder k*lt*k..demiş
Admin
Admin
Admin

Rep Puanı : 29672
Rep Gücü : 13

ŞİŞEYİ GERİ GÖNDER Empty
MesajKonu: Geri: ŞİŞEYİ GERİ GÖNDER   ŞİŞEYİ GERİ GÖNDER Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009, 11:23

Very Happy Very Happy Very Happy bu da köyde geçen olaya benziyor da, villain arkadaşım bu tür içerikli fıkralar biraz +18 e kaçıyor yani, bence bu kadar yeter. Razz Mazur gör..
https://redline.yetkin-forum.com

ŞİŞEYİ GERİ GÖNDER
1 sayfadaki 1 sayfası